SPA tai laikas kartu…

Sustoti, atsipalaiduoti ir pabūti kartu. Leiskite pasimėgauti privačiu SPA laiku tik dviese.
Procedūrų įvairovė, leidžianti pasinerti į visišką atsipalaidavimo kelionę.

POILSIO HARMONIJA (2 asmenims)

BŪTINA REZERVUOTI IŠ ANKSTO – INFO@NERDASVILLA.COM. NAKVYNĖ Į PASIŪLYMĄ NĖRA ĮSKAIČIUOTA (PAPILDOMA KAINA).

150€

Trukmė – 210 min. / 3 val. 30 min.

ROZMARINO IR LEVANDOS TANGO (2 asmenims)

BŪTINA REZERVUOTI IŠ ANKSTO – INFO@NERDASVILLA.COM. NAKVYNĖ Į PASIŪLYMĄ NĖRA ĮSKAIČIUOTA (PAPILDOMA KAINA).

160€

Trukmė – 230 min. / 3 val. 50min.

PROCEDŪROS

Mėgaukitės dviese intymia ir tik Jums skirta SPA erdve.

Masažai

SPA kviečia lepintis maloniais masažais,  čia galėsite mėgautis atpalaiduojamuoju, klasikiniu bei aromaterapiniu masažu. Masažo procedūras atlieka diplomuotas fizinės medicinos ir reabilitacijos specialistas – masažuotojas, įgyjęs tarptautinį masažuotojo diplomą ITEC.

Haloterapija – druskų kambarys

Himalajų druskų prisotinta erdvė padės sukurti abipusį minčių ir emocijų ryšį. Aktyvuojama kūno energijos tėkmė ir pasiekiama kūno ir minčių pusiausvyra. Suteikia raminamąjį poveikį ir sumažina įtampą. Seanso metu dozuotai pučiama jodu prisotinta druska. Patogūs krėslai leis visiškai atsipalaiduoti ir skirti dėmesį vienas kitam.

Masažinė vonia (Jacuzzi)

Dvivietė prabangi ir komfortabili masažinė vonia, visada šiltas, švarus vanduo praturtintas kvapnia jūros druska suteiks Jums pačius maloniausius potyrius ir geriausią poilsį. Spalvų terapija leis sumažinti emocinę įtampą.

Sauna/Garinė pirtis

Tik jums dviems paruošime lengvo garo, šiltą su ritualais ar be jų garinę pirtį. Įžengus į ją ir uždarius duris pasijausite lyg užsiveria ir durys nuo likusio pasaulio. Kaitinimasis pirtyje  leis jaustis geriau, atrodyti gražiau ir miegoti giliau. 

Aromaterapija

SPA erdvė Jus pasitiks išskirtinai natūraliais gamtos kvapais. Procedūrų metu ir po jų galėsite mėgautis autentiškais   aukščiausios kokybės terapinė klasės eteriniais aliejais, kurių poveikis –  raminantis,  atpalaiduojantis bei  harmonizuojantis.

Poilsio zona

Po atliktų grožio ir sveikatos procedūrų galėsite mėgautis šilta arbata ir grožėtis natūraliu gamtos grožiu, ramybe bei harmonija.

SPA ETIKETAS

Rekomenduojame procedūras rezervuoti iš anksto. Į SPA atvykti 10-15 min. anksčiau nei numatytas vizitas.

Būtina išankstinė rezervacija tel: 8 615 17585 arba info@nerdasvilla.com

REZERVUOTI
Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su mūsų duomenų apsaugos politika.